A kedvezményezett neve:
Vállalkozók Bükért Egyesület

Pályázati felhívás neve, kódszáma:
VP6-19.2.1.-90-Ö.2-17
A projekt címe:
Büki versenyszféra piaci lehetőségeinek fejlesztése partnerség erősítésével
Projekt azonosító száma:
A szerződött támogatás összege:
3 999 978 Ft
A támogatás mértéke:
A projekt tartalmának rövid bemutatása:
Helyi értéket ápoló egyesületünk ingatlanfejlesztő tevékenysége keretében székhelyének közösségi célra történő felújítását, belsőátalakítását, valamint a hasznosítását szolgáló eszköz beszerzését valósítja meg. A projekt hozzájárul a helyi vállalkozók megélhetésének fellendítéséhez, a település fejlődéséhez,vonzóbbá tételéhez.
A projekt tervezett befejezési dátuma:
2023.09.28.
A projekt tartalmának bemutatása:
Helyi értéket képviselő szervezetünk tevékenysége által a projekt eredményeként megvalósuló ingatlanfejlesztés, valamint a közösségi tér funkcionális használatát segítő eszközbeszerzés.
Működést szolgáló eszközbeszerzés megvalósul: Nyomtató és laptop beszerzése.
A projekt hatásaként sikerül a helyi vállalkozók összefogása, ezáltal piaci lehetőségeik bővítése. Hozzájárul a projekt a helyi vállalkozók jövedelmezőségének javulásához a felújított közösségi tér hasznosításának eredményeként létrejövő partneri együttműködések, új megrendelések révén. A munkaerő meg- és helyben tartása valósul meg. Nemcsak a települési, hanem térségi civil szervezetek összefogása, partneri együttműködése alakul ki.

A kedvezményezett neve:
Vállalkozók Bükért Egyesület

Pályázati felhívás neve, kódszáma:
UTIRO Térségfejlesztő Egyesület – Helyi értéket örökítő civil szervezetek attrakcióit, megmozdulásait támogató intézkedés című felhívás
VP6-19.2.1.-90-C.2-17
A projekt címe:
Büki gazdasági aktivitás erősítése
Projekt azonosító száma:
A szerződött támogatás összege:
1 821 798 Ft
A támogatás mértéke:
A projekt tartalmának rövid bemutatása:
Az egyesület működését szolgáló eszközök kerülnek beszerzésre a projekt eredményeként. 4 db pavilon, projektor, vetítővászon, kioszk, hangosítás eszközei kerülnek beszerzésre, valamint sörpadszett 10 db, az éves programok megvalósítása érdekében
A projekt tervezett befejezési dátuma:
2023.09.21
A projekt tartalmának bemutatása:
Helyi értéket ápoló közösségünk eszközbeszerzése valósult meg, mely hozzájárul a szervezet működéséhez és programjaink megvalósításához. Célunk a helyi gazdaság fellendítése a helyi vállalkozók minél szerte ágazóbb együttműködésének megteremtésével. Fórumokat, előadásokat, kisebb képzéseket valósítunk meg éves programunk során. A helyi civil élet szereplőivel együttműködünk tevékenyen rendezvények alkalmával. Jelen projekt eszközbeszerzései éves programjaink megvalósítását, valamint egyesületünk működését szolgálta. 4 db pavilon, projektor, vetítővászon, kioszk, hangosítás eszközei kerültek beszerzésre, valamint sörpadszett 10 db, az éves programok megvalósítása érdekében. A helyi értéket képviselő turizmus minőségi fenntartásához a helyi vállalkozásfejlesztési értékek ápolása, fejlesztése valósult meg. Szervezetünk működésének eredményeképp megrendezésre kerülő előadásokkal, fórumokkal hozzájárulunk a helyi vállalkozások jövedelmezőségéhez és a munkahelyek megtartásához.